Pasyvios Pajamos. Kaip Uždirbti 1000eur per mėnesį [4 būdai]
Šiuo straipsniu noriu pasidalinti keliomis idėjomis, kaip galima užsidirbti 1000 Eurų per mėnesį iš kiekvienos straipsnyje minimos pajamų rūšies.

Pasyvios pajamos – tai pajamos kurios yra uždirbamos įdedant daug darbo pradžioje, tačiau ateityje neįdedant daug pastangų.

Manau, kad yra svarbu dirbti ne daugiau ar sunkiau, bet, kad dirbtume protingiau. Beveik visas straipsnyje minimas pasyvias pajamų rūšis teko išbandyti ir pačiam, bet manau, kad visos minimos pasyvių pajamų rūšys turi didelį uždarbio potencialą. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurios pasyvių pajamų rūšys pradės nešti finansinę naudą ne iš karto.

YouTube kanalo kūrimas

Skirtingi kanalai skirtingose ​​nišose „YouTube“ uždirba skirtingas pinigų sumas. Už 1000 peržiūrų, vidutiniškai galima gauti tarp 4-8 Eurų. Imant vidurkį – 6 eurus už 1000 peržiūrų, jums reikia 170 tūkstančių peržiūrų per mėnesį, kad uždirbtumėte 1000 eurų.

Pradžioje tokie dideli peržiūrų skaičiai gali šiek tiek išgąsdinti, tačiau įsivaizduokite kad kana turite 200 vaizdo įrašų, kurie yra arba įdomūs arba informatyvūs arba prajuokinantys, tai jums reikia vos 840 peržiūrų per įrašą, kad galėtumėte uždirbti mūsų nustatytą 1000 eurų per mėnesė sumą.

Gal jums atrodo, kad tai nėra pasyvus darbas, nes vis reikia kurti naujus vaizdo įrašus, tačiau realybė yra tokia, kad didžioji dalis peržiūrų ateis iš senesnių jūsų kurtų vaizdo įrašų. Be to, per vieną dieną galima įrašyti ne vieną, bet 20 o galbūt net ir 30 vaizdo įrašų. Tokiu atveju priklausomai nuo įrašų paskelbimo dažnumo tai gali reikšti viena diena darbo per ketvirtį ar per pusmetį, o tai aš jau laikau tikrai pasyviomis pajamomis.

Be abejo ne kiekvienas save atras YouTube platformoje, todėl skaitykite toliau ir galbūt atrasite sau tinkamą pasyvių pajamų variantą.

P2P skolinimas

Tai turbūt lengviausias būdas uždirbti pasyvias pajamas, tačiau tai reikalauja pradinių investicijų.

P2P skolinimas (angl . peer to peer lending) – Tai tarpusavio skolinimo platformos, kurios suteikia galimybę skolinti pinigus “tiesiogiai” tiem, kam jų reikia.

P2P skolinimas tampa vis populiaresnis ir vis daugiau kuriasi įvairių platformų, per kurias galima investuoti.

Lietuvoje vieni populiariausių:

Savy
FinBee
Paskolų Klubas
Profitus

Aš asmeniškai naudoju SAVY platformą todėl toliau šiame skyrelyje naudosiu SAVY pavyzdį.

Taigi mūsų tikslas yra uždirbti bet 1000 Eurų pasyviomis pajamomis. Tai kiek gi mums reikia investuoti? Toliau padarysiu konservatyvų pavyzdį, su mažiausia rizika.

Pavyzdys. Mes renkamės mažiausią riziką ir investuojame į paskolas, kurios yra žemos rizikos, užkeistos su nekilnojamu turtu ir apdraustos Investuotojų Fondu. Tokių investicijų vidutinė metinė grąža yra apie 10%, kurią galite matyti žemiau pateiktame paveiksle iš mano 2020m. investicijų SAVY platformoje.

Taigi siekiant uždirbti 1000 eurų kas mėnesį Jums reikės investuoti 120 000 eurų.

Investuotojų Fondas – tai fondas kur kaupiamos lėšos siekiant kompensuoti paskolas, kurių nebegali padengti paskolos gavėjai.

Grafikas paimtas ir Savy svetainės

Be abejo renkantis didesnę riziką, būtų galima pasiekti tokius pačius rezultatus su gerokai mažesnėmis investicijomis, nes platformoje kalima rasti daugybę investicijų su 20% ir didesnėmis metinėmis palūkanomis.

Svetainės Kūrimas

Šiais laikais visiškai nesudėtinga susikurti savo svetainę. Viskas ko jums reikia yra:

  • Svetainės pavadinimas “Domenas” (apie 12-15eur/metams)
  • Serveriai, kuriuose bus patalpinta svetainė (Bluehost apie 4 eur/mėn)
  • Ir jūsų kuriamas turinys (jūsų laikas)

Kaip ir minėjau pradžioje pasyvioms pajamoms uždirbti pradžiai reikia įdėti nemažai darbo t.y. parašyti daug straipsnių. Kad labiau suprastumėte apie ką kalbu pasidalinsiu vienos savo svetainės rezultatais.

Svetainė kurta prieš 12 mėnesių. Iš viso parašyta 80 straipsnių (1500-2000 žodžiai per straipsnį) ir šiuo metu uždirbu apytiksliai 200 Eurų. Apie 120 eurų (141 USD) iš reklamos ir likusius iš kitų šaltinių.

Lankytoju skaičius nuolat augantis, tad pajamos auga lygiagrečiai.

Taigi remianti aukščiau pažymėtu pavyzdžiu įdėjus papildomai 1-2 metus darbo tikrai būtų galima mėgautis pasyviomis pajamomis, kurios siektų 1000 eurų pajamomis per mėnesį.

Šie rezultatai pasiekti naudojantis Project 24 mokymų medžiaga.

Kursų Kūrimas

Dažnai galime pagalvoti, kad kursų kūrimas tai labai sudėtingas procesas ir kad kažką norint išmokti mums būtina būti mokytojais ar dėstytojais, tačiau tai nėra būtina.

Dažnas iš mūsų turime kažkokių sugebėjimų ar specifinių žinių, kur kiti žmonės nežino bet norėtų išmokti ar sužinoti. Kursai gali trukti vos valandą, tačiau tai gali padėti pasiekti mūsų apibrėžtą tikslą 1000 eurų per mėnesį.

Taigi Kursus galima platinti įvairiais būdais:

  • Per kursų platformas kaip pvz Udemy
  • Per savo svetainę
  • Per savo YouTube kanalą ir pan.

Tarkim sukūrėme kursus (piešimo, video montažo, greito skaitymo, suvirinimo ar dar kokius) ir patalpinome į Udemy. Udemy platformoje kursų kaina dažniausiai nebūna didelė apie 20-40 eurų, taigi vidutiniškai 30 eurų (be to apie 50% pardavimo sumos pasiims platforma). Tai norint pasiekti pasyvias pajamas 1000 eurų mums reikia parduoti kursus 68 žmonėms per mėnesį.

Taigi padirbėjus su kursų aprašymu ir pateikimu ir su šiek tiek sėkmės tikrai yra galimybė pasiekti pasyvias pajamas 1000 eurų net ir su vienais kursais.

Apibendrinant visas aukščiau paminėtas pasyvių pajamų galimybes, norėčiau pasiūlyti išsirinkti vieną iš aukščiau paminėtų. Tikiuosi patiko šitas straipsnis ir davė bent vieną naują pasyvių pajamų idėją jums 🙂

Kaip sutaupyti perkant internetu?
Kaip ir kiek galima uždirbti iš YouTube?

Darius

Pradėjau domėtis įvairiais internetinio uždarbio / investavimo būdais dar nuo paauglystės. Savo kailiu išbandžiau daugybę įvairių uždarbio variantų. Taigi šiame bloge noriu pasidalinti savo įžvalgomis ir patarimais kaip užsidirbti pinigų tiesiog sėdint prie kompiuterio.

Recent Posts