Kaip uždirbti pinigus internete be jokios investicijos: Patikrinti būdai


Kol vieni svarsto galimybes užsidirbti internetu, kiti pasineria stačia galva į įvairius internetinius uždarbio būdus. Yra šimtai būdų užsidirbti internetu be jokių finansinių investicijų, tačiau ne visi būdai yra vienodai efektyvūs. Šiame straipsnyje pateiksiu keletą pavyzdžių iš savo patirties.

Affiliate Marketingas

Affiliate Marketingas yra internetinės prekybos rūšis, kurioje prekybininkai moka komisinius mokestius savo partneriams, arba “afiliatams”, už pagalbą reklamuojant savo produktus ar paslaugas. Afiliatai gali būti individualūs asmenys arba bendrovės, kurios susitaria reklamuoti prekybininko produktus savo svetainėse, socialinėse platformose, el. laiškuose ir kt.

Šiuo modeliu prekybininkas moka afiliatui tik tada, kai jis padeda uždirbti pajamų, t. y. tada, kai kažkas, kuris paspaudė afiliato reklaminį nuorodą, pirko prekę arba paslaugą.

Jeigu paprastai žodžiais šnekant, tai tiesiog gaunamos pajamos už rekomenduojamą paslaugą ar porduktą.

Vienas populiariausių yra Amazon associates – kuomet parašomas straipsnis, padaromas video (youtube, tik tok, instagram ir kt.) ir įdedama nuoroda ir kai klientas nusiperka tą prekė per tą nuorodą, tuomet asmenui kuris rekomenduoja įkrenta pinigai.

Aš asmeniškai naudoju Amazon associates ir tikrai yra galimybė užsidirbti, bet tam reikia nemažai pritraukti peržiūrų, kad gautume apčiuopiamas sumas pajamų. Žemiau prisegu savo pajamas iš Amazon associate už 2022 metus.

Amazon associate labai lengva pradėti, nes visi žino Amazon, labai lengav žmones įtikinti pirkti prekes. Tačiau kaip matome iš mano pavyzdžio reikėjo parduoti 949 prekes, kad gaučiau 2029,83 USD.

Brangūs Affiliate produktai (high ticket affiliate programs)

Tačiau mano rekomendacija būtų pradėti dirbti su produktus kurie yra gerokai brangesni, ir vienas pardavimas gali atnešti iki 1000 Eurų komisinių. tokiu atveju užtektų parduoti vos keletą produktų per mėnesį.

Mano NR.1 iš tokių programų yra kursai – Legendary Marketer, kurie moko visų affiliate marketingo suptilybių ir manau, kad jie vieni geriausių rinkoje (ir tikrai pati geriausia programa, kurią pačiam teko išbandyti.

Kaip promotinti šią programą:

  1. Tik Tok. galima pradėti visiškai nemokamai, labai greitai galime pastebėti pirmus pardavimus.
  2. Instagram. Na tai ilgesnis procesas, kol susirenkame folowerių, tačiau ir su 1000 folowerių jau galima tikėtis keletos pirmųjų pardavimų.
  3. Facebook Galite pradėti kurti FB grupę, kur dalinatės tiesiog savo patirtimi, nors esate tik pradedantieji. Nes būtent tokių kaip Tu yra daugiausia, kurie turi daugiau klausimų nei atsakymų.
  4. Youtube. Mano manymu šitas sklaidos kanalas yra tik tiems, kurie planuoja toli į ateitų, nes čia tikrai reikės daug pastangų ir daug video sukurti.

Be abejo yra ir kitų būtų reklamuoti savo pasirinktą produktą, bet manau, tai aukščiau išvardinti yra patys populiariausi.

Parduok savo gebėjimus Fiverr

Tai turbūt vienas iš paprasčiausių būdų tapti nepriklausomu nuo darbo vietos. Fiverr yra viena platforma iš daugelio, kur galima pardavinėti savo gebėjimus.

Tikriausiai daugelis skaitantys įė straipsnį galvojate, kad neturite gebėjimų, kuriuos galėtumėte panaudoti dirbant Fiverr.Reikia tik šiek tiek Jūsų kūrybingumo ir laiko kol ką nors atrasite.

Žmonės iš viso pasaulio ieško kitų žmonių kurie padėtų įvairiuose srityse, tokiose kaip: grafinis dizainas, web dizainas, tekstų rašymas, video kūrimas ar montavimas, programavimas, konsultavimas ir daugybe kitų sričių. Pastebėjau, kad ten gan dažnai ieško virtualių asistentų, kurie padėtų bendrauti su klientais, atsakyti į užklausas, suvesti informaciją ir t.t.

Savaime suprantamas, kad kuo daugiau įgūdžių ir laiko reikalauja darbas, tuo daugiau galima uždirbti. Pats asmeniškai naudojuosi Fiverr paslaugomis nuo 2017 metų. Žemiau galite matyti už kokias pinigų sumas dariau užsakymus, tai tokias sumas (ir didesnes) galite tikėtis uždirbti.

Jei registruodamiesi naudosite šią nuorodą ir norėsite užsisakyti kokių paslaugų iš Fiverr, tai pirmam užsakymui gausite 20% nuolaidą.

Keletas draugų dar studijų laikas uždirbdavo tiek iš šios platformos, kad nereikėdavo imti pinigų iš tėvų, nors jokių išskirtinių įgūdžių neturėjo.

Dirbant tokio tipo platformose Jūs patys galėsite kontroliuoti kiek laiko norite dirbti ir kiek norite uždirbti. Toks uždarbis gali būti tiek būdas prisidurti prie algos arba tai gali pakeisti jūsų pagrindines pajamas.

Pradėkite kurti savo Blog’ą

Tai daugelio nuvertintas uždarbio būdas. Tačiau jei į blogo kūrimą žiūrėsime pakankamai rimtai, tai gali atnešti tikrai didžiules pajamas.

Yra daugybė platformų kur galite kurti blogą visiški nemokamai (Wix, Weebly ir kt.) nors jei jau rimtai ruošiatės sukurti savo blogą, tai visgi siūlyčiau šiek tiek investuoti ir nusipirkti savo svetainės adresą ir hosting’ą.

Blogo kūrimas yra gana daug laiko užimantis procesas, iš kurio tikėtis realios finansinės grąžos nereikėtų tikėtis mažiausiai pusę metų. Žemiau pateikiu keletą nuotraukų kur galite matyti uždirbtas pajamas iš mano kito blogo, kuris pradėtas rašyti prieš pusę metų ir jame yra 60 straipsnių (1000-3000 žodžių per straipsnį).

Mano uždarbis iš reklamų per Ezoic.

Ezoic moka gerokai daugiau nei google ads (man asmeniškai beveik 2-4x daugiau). Norint aplikuoti reikia turėti bent 10 000 lankytojų per mėnesį.

Nors mano pavyzdžiu blogas atneša tik apie 80$ pajamų per mėnesį, tai yra tik pradžia mano projekto, kurį ketinu užauginti bent iki 500$/mėn per ateinančius 12 mėnesių.

Taip pat noriu pateikti kitų blogerių pavyzdžių, kurie uždirba gerokai daugiau nei aš.

Štai vienas iš pavyzdžių yra blogas pavadinimu Create and Go, kuris uždirbo $393,231.81 vien per 2022 metus (šaltinis).

Be abejo blogo kūrimas užima daug laiko ir atsidavimo, tačiau kryptingai einant tikslo link tikrai galite per vienerius ar dvejus metus uždirbti iš blogo tiek, kad galėtumėt atleisti savo darbdavį.

Dropšipingas

Dropshippingas yra verslo modelis, kai jūs pardavėjate produktus, kurie yra laikomi ir siunčiami tiesiogiai iš tiekėjų sandėlių klientams. Tai reiškia, kad jums nereikia laikyti sandėlyje jokių prekių ar apmokėti už jų pirkinį iš anksto. Taigi, kadangi jums nereikia investuoti į prekių pirkimą, norėdami pradėti dropshippingo verslą, galite pradėti be didelės investicijos.

Tačiau, reikia suprasti, kad jums vis tiek reikės investuoti laiko ir pastangų, kad sukurtumėte pelningą verslą. Dropšipingo modelių yra pačiū įvairiausių:

  1. Perkat Kinijoje (aliexpress, Alibaba), o parduodate Ebay, Amazon
  2. Perkate Kinijoje ir parduodate tik Lietuvoje, savo e-shop’e ar marketplace (facebook, Pigu.lt, Vinted and etc.)
  3. Perkate Lietuvoje ir parduodate Lietuvoje
  4. Perkate Lietuvoje ir parduodate Europoje.

Čia tik keletas galimų variantų, bet kaip jau supratot, jų galima prigalvoti dešimtimis ar net šimtais.

Visgi prieš pradedant užsiimti dropšhipingu patarčiau prisijungti prie bent vienos dropšiperių bendruomenės. Štai keletas tikrai vertų dėmesio bendruomenių, kurių tikrai užtektų pačiai verslo pradžiai: 1. Dropshippingas LT
2. DS mokyklos Bendra grupė
3. DropShipping Lietuva
4. Dropshippingas LT Amazon

Tai grupės tikrai vertos dėmesio. Jos padės tiek pradedančiajam tiek ir pažengusiam.

Be abejo yra daugybė visokių mokymų, nuo keliasdešimt eurų iki kelių tūkstančių eurų.

Mano rekomendacija yra nusipirkti bent kokius mokymus kad ir pigesnius, tačiau tai gali atsakyti į daugybę iškylančių klausimų ir padėti pilnai susidaryti bendrą šio verslo modelio vaizdą. Pats asmeniškai išbandžiau dsmokykla.lt mokymus ir tikrai rekomenduoju.

Ateityje tikrai papildysiu šį straipsnį, nes kitus būdus norėsiu aprašyti tik po tai kai pats išbandysiu.

Sėkmės Kuriant savo verslus iš namų.

Darius

Pradėjau domėtis įvairiais internetinio uždarbio / investavimo būdais dar nuo paauglystės. Savo kailiu išbandžiau daugybę įvairių uždarbio variantų. Taigi šiame bloge noriu pasidalinti savo įžvalgomis ir patarimais kaip užsidirbti pinigų tiesiog sėdint prie kompiuterio.

Recent Posts