Kaip sutaupyti perkant internetu?


Pirkimas internetu tampa vis populiaresnis tarp lietuvių. COVID-19 dar labiau paspartino pirkimo internetu įpročių formavimus. Tačiau dažnai pirkimas internetu yra impulsyvus, nepamatuotas.

Aš pats apsiperku internete jau daugybę metų. Apsiperkant internetu pastebėjau, kad neretai galima įsigyti identiškas prekes gerokai pigiau žinant keletą gudrybių.

Šiame straipsnyje pasidalinsiu keletu gudrybių, kurios daugeliu atvejų padės sutaupyti nemažai pinigų.

Naudokite CaskBack programas ir susigrąžinkite iki 40% išleistos sumos

Kaip Jums patiktų kuo kiekvieno pirkinio internetu susigrąžinti dalį pinigų? Dažnu atveju tai yra 3-8%, tačiau kai kuriais atvejais galima grąžintis net iki 40%.

Daugelis populiariausių internetinių parduotuvių (Aliexpress, Ebay, tyres.net, Unineed, Udemy, YouGarden.com ir daugybė kitų) naudojasi įvairiomis CashBack programomis ir už tai suteikia nuolaidas klientams.

Žemiau pateiksiu 3 populiariausias CashBack programas kurias pats išbandžiau:

  • Simplybestcuposns.com – Mano rekomendacija numeris 1. Jau kurį laiką naudoju šią cashback platforma ir ji niekad manęs nenuvilia. Dažniausiai siūlo iki 7-8% pinigų gražinimą. Turi labai patogų chrome papildinį, kurį įsirašius užteks tik paspausti ant ikonėlės prieš darant užsakymus internete.
  • Topcashback – Dažnu atveju ši platforma moka mažesnį % nei pirmoji, tačiau turi šiek tiek kitokių parduotuvių pasirinkimą. ( be to registruojantis su šia nuoroda gausite 5 eurus į paskyrą iš karto po registracijos)
  • kidstart.co.uk – Ši platforma leis Jums naudotis cashback’u tokiuose parduotuvėse kaip Apple, John Lewis ir dar virš 2300 kitų parduotuvių.

Žemiau pateiktoje nuotraukoje matoma suma kuri dar nepatvirtina, kuri jau patvirtinta ir išmokėta suma.

Dažnai galime atsainiai žiūrėti į nuolaidas 3-8%, kai įvairiuose prekybos centruose matome didžiules iškabas kur skelbiama, kad nuolaida siekia 30-40% nuolaidas, tačiau taupant ir po 3-8% mes galime nemažai sutaupyti.

Jei naudojimas cashbacku taps Jūsų įpročiu tai vis retkarčiais Jūsų piniginę papildys kelios dešimtys eurų.

Patikrinkite kitus pardavėjus

Ne retai pamatę mums patinkantį produktą mes nė nesvarstydami dedame į krepšelį ir jį nusiperkame, tačiau dažnai galime sutaupyti, jei perkame tokią pačia prekę tiesiog užsisakydami iš kito pardavėjo.

Čia išduosiu vieną paslaptį kaip aš asmeniškai dažniausiai lyginu produktus apsipirkinėdamas internete. Jei mes apsiperkame internete mes ir jau žinome kokios prekės mes ieškome (pvz Gillette Blue II disposable razors for men 5 pcs) ir jei mes turime barkodą (šiuo atveju 3014260201753). Tai tiesiog įrašius barkodą į naršyklės paiešką mums išmes nuorodas į šį produktą įvairiuose parduotuvėse.

Jei perkame Lietuvoje ir norime sumažinti paieškas iki pardavėjų Lietuvoje tai uždedame filtrą paieškoje “ieškoti puslapių tik Lietuvių kalba”. Žemiau matote nuotrauką su mano paieška.

Tačiau ne visos parduotuvės naudoja brūkšninius kodus produktų aprašymuose, todėl kai kuriais atvejais palyginimas gali būti siauras, tačiau galime atlikti paieškas tiesiog įvesdami prekės pavadinimą.

Skaitykite komentarus apie produktus

Atsiliepimų skaitymas ne tik padės atrasti Jums tinkamą produktą, bet gali padėti ir surasti pigesnes prekes.

Kartais atsiliepimuose būna palikti komentarai, kure gali rekomenduoti netgi geresnį produktą už panašią ar mažesnę kainą.

Kai kuriais atvejai atliepimuose galima rasti nuorodas į kitas parduotuves, kurios ieškomą prekę gali pasiūlyti pigiau.

Prisiminkite anglų kalbą

Prisiminkite anglų kalbos žinias ir bandykite prekių ieškoti anglų kalba.

Neretai galima atrasti gerokai pigesnių prekių apsiperkant užsienio parduotuvėse. Kai kuriais atvejais nesiskiria net pristatymo laikas.

Tikiuosi šis straipsnis buvo informatyvus ir sužinotoje bent vieną naują būdą, kaip galima sutaupyti apsiperkant internetu.

Darius

Pradėjau domėtis įvairiais internetinio uždarbio / investavimo būdais dar nuo paauglystės. Savo kailiu išbandžiau daugybę įvairių uždarbio variantų. Taigi šiame bloge noriu pasidalinti savo įžvalgomis ir patarimais kaip užsidirbti pinigų tiesiog sėdint prie kompiuterio.

Recent Posts